MEDINĖS GRINDYS

 

Medinės grindys yra plačiai naudojamos gyvenamuosiuose, bei komerciniuose pastatuose. Natūralaus medžio grindys sukuria jaukumą, bei interjero išskirtinumą.  Medinės grindys gali būti natūralios spalvos, arba beico, spalvotos alyvos ar spalvoto lako pagalba  grindims bus suteikiamas Jums norimas atspalvis. Suteikiant medinėms grindims spalvą galima , puikiai suderinti su Jūsų visu patalpų interjeru. Medinės grindys suteiks jūsų namams jaukumo ir naturalumo jausmą.

Pagrindiniai medinių grindų privalumai:

  •          visada madinga ir prabangi išvaizda
  •          puikus šilumos izoliatorius
  •          patvarios
  •          pasižymi tvirtumu ypač raudonmedžio medienos
  •          medinės grindys gali būti lakuojamos , aliejuojamos , suteikiami įvairūs atspalviai.
  •          parketlentės gaminamos, aukšos kokybės gamybos technologijomis.
  •          masyvo lentos bus per visą lentos storį iš vienos rušies medienos.

Grindys išsiskiria savo grožiu, šiluma, ekologiškumu. Dėl plataus technologijų vystymosi, šiandien medinės grindys yra labai įvairių formų, jos nebūtinai bus lentos formos. 

Medinės grindys : masyvo tos pačios medienos per visą lentos storį  ir klijuotos daugiasluoksnės  parketlentės.  Grindys iš masyvo – plačiai žinomos lietuvoje kaip parketas ar grindinės lentos. Klijuotos daugiasluoksnės parketlentės, tai grindys pagamintos iš kelių tarpusavyje suklijuotų medienos sluoksnių, o viršutinis sluoksnis iš norimos medienos. Parketlentės pasižymi dideliu stabilumu ir minimaliu reagavimu į drėgmės pasikeitimus. Parketlentės gali būti klijuojamos  ar surenkamos plaukiojančiu būdu ant šildomų betoninių grindų.

Medines grindis prižiūrėti yra  lengva. Valant pirma  nusiurbti  dulkių siurbliu, o po to valyti su drėgnu, gerai nugręžtu skuduru. Esant medinėms grindims prie lauko durų, patartina padėti kilimėlį, kuris surinks drėgmę, smėlį, bei purvą. Po darbo kėdėmis su ratukais patartina naudoti specialius  apsaugančius nuo subraižymo  PVC kilimėlius.

Patikėkite savo rūpesčius mums ir jūsų patalpose suspindės medinės grindys, sukuriančios šilumą bei sveiką aplinką Jums.